X
تبلیغات
زولا
پنج‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1389

گذشته

پس از شکست بارسلونا در دیدار مقابل اینتر و ناکامی درراهیابی به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بود که پپ گواردیولا به شاگردانش پیغام داد که برای قهرمانی در لالیگا تلاش خود را متمرکز سازند.گواردیولا در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« باید سرمان را بلند کنیم و از نظر روحی، روحیه خود را بازیابیم و به بازی شنبه شب فکر کنیم.»

گواردیولا در ادامه با آنالیز شرایط بازی تیم حریف گفت:« زمانی که تیمی مثل اینتر به دفاع می پردازد، می بایست بازی را باز کرد و سعی کرد که از مرکز زمین نهایت بهره را برد ولی ما  نتوانستیم به کنترلمان بر بازی ادامه دهیم.زمانی که 9 بازیکن تیم حریف به دفاع می پردازند، عبور از سد آنها کار آسانی نیست. میلیتو و اتوئو، تقریبا در اکثر زمان بازی در جناحین بودند. تیمی که برنده شد، به حق برنده شد و می بایست به آنها تبریک گفت.»

مربی جوان بارسا در ادامه درمورد شرایط روحی بازیکنانش به این نکته اشاره کرد که اوضاع بازیکنانش در بهترین حالت ممکن نیست و گفت:«اوضاع روحی تیم چندان خوب نیست.ما در لیگ قهرمانان بسیار خوب بودیم ولی در نهایت حذف شدیم. ما بسیار خوب بودیم ولی سال آینده به این رقابتها بازخواهیم گشت.البته اکنون می بایست به بازیابی روحی بپردازیم. تنها 3 روز دیگر مقابل ویارئال به میدان خواهیم رفت. 4 بازی دیگر باقی است و می بایست شرایطمان را بازیافته و با تمام توان برای قهرمانی در لالیگا تلاش کنیم.» http://soccerone.persianblog.ir

                                منبع: